1127.mp3

Uszkodzony plik MP3 został znaleziony na komputerze ofiary krótko po jej niewyjaśnionym zamordowaniu. Media deklarują, że mężczyzna został zabity w sposób wręcz trudny do wyobrażenia. Stacja CNN porównała zabójstwo do filmu „Piła”. Kończyny ofiary zostały poodrywane i porozrzucane w różnych częściach domu. Brzuch mężczyzny był rozcięty, z jego wnętrzności wyciekały płyny, widoczne były jelita.

Zabójca nie został złapany, ale próbował zakryć ślady puszczając utwór deadmau5 podczas mordowania ofiary. Jednakże 1127.mp3 (plik znaleziony przez śledczego 2 dni później) był nagraną spowiedzią dziewczyny ofiary, z którą zerwał po tym jak ją zdradził. Ścieżka trwała 8 minut. Nagrany głos kończył się po 3 minutach, po tym następowała cisza. W 7:15 zaczął się szybko głośniejący zniekształcony krzyk, który reporter uznał za „pochodzący z horroru”, ironicznie, biorąc pod uwagę sposób morderstwa.

Śledztwo wciąż trwa. Wciąż nie ustalono głównego podejrzanego. Plik MP3 został usunięty z komputera ofiary i przeniesiony na dysk twardy w zabezpieczonym sejfie w lokalnym departamencie policyjnym Miami. Z 4 detektywów zajmujących się tą sprawą 2 popełniło samóbjstwo. Jeden zniknął bez śladu 29 października 2011. Ostatni śledczy zgodził się na udzielenie ogólnych informacji o sprawie, ale agresywnie odmówił spytany o szczegóły pliku MP3.

Opierając się na jakości pliku można stwierdzić, że był nagrany w Audacity 1.3 BETA dla Windows 7.

Zostało potwierdzone, że 1127 jest datą morderstwa, zerwania i rocznicy pary.

Advertisements

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d bloggers like this: