Muzyka

Prawie każdy lubi słuchać muzyki. Niektórzy słuchają tylko w radiu, inni na głośnikach, czy słuchawkach. Na ulicy, czy w autobusie zawsze znajdzie się ktoś kto ma słuchawki w uszach.
Pewnie nie raz słuchałeś muzyki, głośno na słuchawkach kiedy byłeś sam w domu, a może zdarzyło Ci się kiedyś w nocy to robić. Nigdy więcej tego nie rób!
Wszystkie zjawy, potwory i duchy tylko na to czekają. One boją się naszych zmysłów. Nie chcą być zauważone. Dlatego nie widzimy ich w dzień, kiedy jesteśmy otoczeni ludźmi, lub gdy wypatrujemy czy nasłuchujemy ich. Ale kiedy słuchamy głośno muzyki, wokół ciemność i nikogo nie ma nasz zmysł słuchu i wzroku jest uśpiony. One to wykorzystują. W tym czasie mogą przenikać do naszego świata, wtedy nie usłyszysz dziwnych dźwięków, kroków czy jęków, a to oznaka ich wchodzenia. Kiedy już skończysz słuchać one już u Ciebie są. Dobrze wiedzą, że teraz mogą zostać łatwo usłyszane dlatego są cicho. Tylko Cię obserwują. Potem już jest coraz gorzej. Narobiłeś sobie bigosu.
Poczekaj tylko do następnej nocy i nasłuchuj ich…

Advertisements

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d bloggers like this: