Hypnotize.avi

Pewnej nocy trzej nastolatkowie znaleźli kasetę VHS w koszu na śmieci. Byli ciekawi, co się na niej znajduję, więc zabrali ją do domu, wzięli stary odtwarzacz VCR z szafy z sypialni swoich rodziców, włożyli kasetę do środka, podłączyli zasilanie i kabel z telewizora, i zaczęli oglądać.

Wideo zaczęło się od wzoru testowego (wzór z pionowymi, kolorowymi pasami, służący do ustawiania obrazu przyp. tłum.) i szybko pojawił się czarny obraz, który był widoczny przez około sześć sekund. Po tym, co jakiś czas pojawiają się różne kolory i kształty. Około dwunastej sekundy, pojawiło się oko, które wyglądało, jakby było pozbawione duszy. Oko zbliżyło się gdy film szedł dalej, wraz z czarnoekranowymi przerywnikami i przypadkową mieszaniną kolorów.W czterdziestej trzeciej sekundzie, oko pojawiło się w odwróconych kolorach, i było jeszcze bliżej. Parenaście sekund później, widać było rękę, ustawioną w sposób, jakby machała do widza, lecz nieruchomą. Po chwili znów pojawił się obraz oka, z odwróconymi kolorami. Znów pojawił się czarny ekran. Nagle pojawiła się ta sama ręka, która była poprzednio tyle, że obraz był czystszy. Pod koniec wideo, ukazał się tekst, napisany po Rosyjsku, który po przetłumaczeniu oznaczał „hypnotize” czyli zahipnotyzować. Taśma kończy się.

Spośród trzech nastolatków, dwóch popełniło samobójstwo, a trzeci oddał taśmę do badaczy zjawisk paranormalnych, sześć razy powtarzając słowo „zahipnotyzowanie”, przed wyjściem na zewnątrz. Śledczy prywatnie wysłał film na serwer Rapidshare, po czym wideo wyciekło do społeczeństwa, i od tego czasu zniknęło z Rapidshare. Nazwa filmu to Hypnotize.avi. Poniżej dwie wersje tegoż filmu, lecz nie wiadomo, czy któraś z nich jest tą prawdziwą.

Advertisements

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d bloggers like this: